Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

Yenisahra Yazılım Kursu

 

Yazılım

YeniSahra Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) .Net platformunda C# program lama dili ile yazılım geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Weeb Akademi

 

 

WEEB AKADEMİ YENİSAHRA YAZILIM KURSUNUN amacı gelişen teknolojilere uzman personeller yetiştirmektir. Gün geçtikçe bu yazılıma verilen önem artmaktadır. Fakat yeteri kadar yazılım uzmanı yoktur.  WEEB AKADEMİDE WEB YAZILIM KURSU katılımcıları uzmanlaştırmak için var. WEB YAZILIM KURSUNDA ASPX-C#(SHARP)  yazılımı öğretilir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan ya da mezun olan, yazılım departmanında çalışan ya da çalışmayı düşünen herkes WEEB AKADEMİ YENİ SAHRA YAZILIM KURSUNA katılmalıdır.


İLETİŞİM: 0216 / 3908831

 

 

 

 

Weeb akademi ailesiyle dört ay önce tanıştım bu vesileyle de bilgisayar işletmenlik eğitimlerine katıldım bilgisayar  bilgim olmasına rağmen bir çok programda eksik olduğumu farkettim beni yönlendiren ve eksiklerimi tamamlamam da yardımcı olan kenan hocam'a ve üzerimde emeği geçen bütün hocalarıma web akademi ailesine çok çok teşekkür ederim...

Posted by Weeb_Akademi Friday, March 13, 2015 11:43:00 AM Categories: yazılım uzmanlığı

Comments

Comments are closed on this post.