Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

SolidWorks kursu Çamlıca

SolidWorks kursu Çamlıca

 

SolidWorks Kursu

SolidWorks kursu, genel bir bakış ile tasarım dünyasında gelişen teknoloji ile hız kazanan iş yaşamına ayak uydurmak için kullanımı kolay, güvenilir ve Windows için hazırlanmış üç boyutlu tasarım programıdır.

Weeb Akademi

 

SolidWorks kursunda, her türlü 3 boyutlu ürün tasarımın kolaylıkla hızlı bir şekilde çizim yapmasını sağlamayı ve bunun dışında sac parçaların açımını yaparak uzama miktarını hesaplamasını öğreneceksiniz. SolidWorks kursuna bütün 3 boyutlu katı çizime ihtiyaç duyulan mesleklerde çalışanlar katıla bilir. SolidWorks programları makine, mobilya, otomasyon, mekatronik, endüstriyel ürün tasarım gibi alanlarda kullanılan bir programdır. SolidWorks kursu 40 ders saati 40 saat yapılan toplam 80 saatlik bir Eğitimdir.

 

 

Her ben yaparımcı insan gibi bende web üzerinde bir şeyler yapabilim diyerek başlamıştım dijital mecraya dalmaya.İyide etmişim.Bu gün weebakademiden aldığım bakış açısı ile ​geriye baktığımda yaptığım hataları daha iyi kavrama fırsatım oldu.

Net olarak söyleyeceğim ilk şey ben yaparımcı olmak için önce akademiye uğrayın.Akademi zaman kazandırdığı gibi ekonomik olarak bize yapmak istediğimiz işlerde bilinçli bir üretici yada tüketici olma konusunda yardım etti.

Şu an dijital ortamın hiç bir kavramına yabancı değilim.Artık bir çok şey yapabilirim.

 
 
Posted by Weeb_Akademi Wednesday, February 11, 2015 10:42:00 AM Categories: solidworks kursu

Comments

Comments are closed on this post.