Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

SolidWorks Beyoğlu

SolidWorks Beyoğlu

 

SolidWorks Kursu

SolidWorks kursu, genel bir bakış ile tasarım dünyasında gelişen teknoloji ile hız kazanan iş yaşamına ayak uydurmak için kullanımı kolay, güvenilir ve Windows için hazırlanmış üç boyutlu tasarım programıdır.

Weeb Akademi

 

SolidWorks Kursuna, her üç boyutlu ürün tasarımın kullanıcının bilgisayarın kolaylıklarını kullanarak hızlı bir şekilde çizim yapmasını öğrenmek isteyen herkes için bir eğitimdir. Solidworks programı makina, mobilya, plastik-saç kalıpçılığı, endüstriyel ürün tasarımı gibi alanlarda kullanılır. Tüm 3 boyutlu katı model çizimine ihtiyaç duyulan mesleklerde çalışmak isteyen herkes bu eğitime katıla bilirler. Weeb Akademihttp://kadikoy.weebakademi.com/solid-works.aspx Solid Works Yetkili eğitim merkezidir.

 

 

Merhabalar,

Kendimi geliştirmek ve hayatta güzel şeyler yapmak için weeb akademi önerileriye buraya geldim. Ben aslında mali müşavir stajeriyim çok büyük ve mesleğimden bağımsız bir hayaldi benim için. Her türlü ayrıntısını asla yorulmadan büyük bir sabırla veren hocalarımız bu alanında uzman kişiler onlar sayesinde eğitimimi aldım. Her gördüğüm çizimi ayrıntısıyla çizebilen konumdayım. Kendime güvenim üst düzeyde. Çizemeyeceğim hiçbir çizim olmadğını düşünüyoum.

WEEB AKADEMİ ye güvenim tam ve eğitiminden şüpem olmadığı için solit kursunada başladım. Gerçekten uzman eğitim almak isteyenlere tavsiye ederim.

Çok farklı bir meslekten olmama rağmen bana bu derece öğretebilen VOLKAN SERBEST ve kursumuzdaki ekibe teşekkür ederim.

 

 

 

Posted by Weeb_Akademi Tuesday, February 3, 2015 10:16:00 AM Categories: solidworks kursu

Comments

Comments are closed on this post.