Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

SolidWorks Ayrılık Çeşmesi Kursu

SolidWorks Ayrılık Çeşmesi Kursu

SolidWorks Kursu

SolidWorks kursu, genel bir bakış ile tasarım dünyasında gelişen teknoloji ile hız kazanan iş yaşamına ayak uydurmak için kullanımı kolay, güvenilir ve Windows için hazırlanmış üç boyutlu tasarım programıdır.

Weeb Akademi

 

Ayrılık Çeşmesi Solidworks kusu,her türlü 3 boyutlu ürün tasarımında kullanıcının bilgisayarın kolaylıklarını kullanarak hızlı bir şekilde çizim yapmasını sağlar. 

 

Solidworks Akıllı Montaj uygulamaları ile son derece hızlı montaj yapıla bilir. Ayrıca sac parçaların açılılımını yaparak uzama miktarları hesaplanabilir. Weeb Akademide alacak olduğunuz Solidworks kursunda katı objeler kullanılarak kesme, yırtma veya şekillendirme işlemleri yapılabilmektedir.

Ayrılık Çeşmesi Solidworks programı makıne, mobilya, otomasyon, mekatronik gibi sektörlerde oldukça yoğun kullanımı olan bir programdır. Ayrılık Çeşmesi bir çok üniversite, meslek yüksek okulu, teknik lise mezunları ve 3 boyutlu katı model çizimine ihtiyaç duyulan mesleklerde çalışanlar Solidworks kursuna katılabilirler. Weeb Akademi SolidWorks Yetkili Eğitim Merkezidir Ayrılık Çeşmesi Weeb Akademi.

 

 

Weeb akademi hayatımda büyük bir önemi var. Bilgisayar başında zamanımı boşa geçiriyordum tavsiyeler sonucunda burayı yani Weeb Akademi'yi buldum burda auto cad derslerine girdim giriyorumda çok zevkli ders Hazar Hocamız sayesinde dersi daha kolay kavradım. Daha önce bunun adını duymamışken 2-3 ay içinde kavradım ileride mesleki hayatımda etkili olacağını düşünüyorum bana iş hayatımda çok yardımcı olacağınıda tahmin ediyorum. Hazar hocamada yardımlarından ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum :)

 

 
 
Posted by Weeb_Akademi Thursday, February 5, 2015 10:48:00 AM Categories: solidworks kursu

Comments

Comments are closed on this post.