Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

SolidWorks Kursu

SolidWorks kursu, genel bir bakış ile tasarım dünyasında gelişen teknoloji ile hız kazanan iş yaşamına ayak uydurmak için kullanımı kolay, güvenilir ve Windows için hazırlanmış üç boyutlu tasarım programıdır.

Weeb Akademi

SolidWorks kursu , her türlü üç boyutlu ürün tasarımında kullanıcının bilgisayarın kolaylıklarını kullanarak hızlı bir şekilde çizim yapmasını sağlar.

SolidWorks “ Smart Mate ” (Akıllı Montaj) uygulamaları ile son derece hızlı montaj yapılmasını sağlar. Bunun dışında sac parçaların açılımını yaparak uzama miktarları hesaplanabilir. Ayrıca katı objeler kullanılarak kesme, yırtma veya şekillendirme işlemleri yapılabilmektedir.

Solidworks programı makina, mobilya, otomasyon, mekatronik, plastik-saç kalıpçılığı, endüstriyel ürün tasarımı gibi alanlarda oldukça yaygın kullanımı olan bir programdır. Bir çok üniversite, meslek yüksek okulu, teknik lise mezunları ve 3 boyutlu katı model çizimine ihtiyaç duyulan mesleklerde çalışanlar solidworks kursuna katılabilir. Weeb Akademi Solid Works Yetkili Eğitim Merkezidir. 

Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

kadiköy solidworks kursu

 
 

İş Olanakları

Mühendislik Firmaları
  
Makine Mühendisliği
 
  
Makine İmalat Sanayisi
  
Teknikerler
 
  
Kalıpçılar
  
 

Solid Works

Soru Cevap

  • Eğitim Süresi Ne Kadar?

    Solid Works Kursu Yaklaşık 2,5 Ay Sürmektedir. 40 Ders Saati Eğitim Verilir 40 saat Uygulama Yapılır Toplamda 80 Saat.
  • Eğitim Ücretleri ve Ödeme Şekli

  • Eğitim Sonunda İş Olanakları Sunuyor musunuz ?

  • EĞİTİM İÇERİĞİ

 
SolidWorks kursu

Hertürlü üç boyutlu ürün tasarımda kullanıcının bilgisayarının kolaylıklarını kullanarak hızlı bir şekilde çizim yapmasını sağlar. AutoCAD kullanıcılarının çoğu 2 boyuttan 3 boyuta geçiş için solidWorks kursunu tercih etmekdedir.Günümüzde makine,mobilya,plastik/saç kalıpçılığı,otomasyon mekatronik gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Weeb akademi Solidworks kursu sizi başlangıç seviyesinden alıp ileri seviyeye çıkartarak tasarladığınız ürünün üretimini yapabilcek düzeye gelmenizi sağlar.İlgili bölüm ve üniverstelerden mezun olmanıza gerek yoktur.Size sunduğu sıfırdan eğitimle kalite odaklıdır.Haftasonu tek gün olan eğitim planlaması ayıracağınız süre açısından oldukça uygundur.Derslerimiz max 9-10 kişilik gruplarla yapılmaktadır.Solidworks kursu size sunduğu yazılı ve görsel dökümanlarla öğreniminizi kolaylaştıracak benzersiz uygulama ve zengin sunumu ile başarınızı artıracaktır.Eğitim sonunda derslerimize düzenli olarak iştirak eden öğrencilerimize eğitim konusundaki eksiklikleri yeni bir grupla ücretsiz olarak giderilmektedir.Zaman zaman öğrencilerine iş olanakları da sağlayan WEEB AKADEMİDE Solidworks kursuna sizde dahil olabilirsiniz.

İş Ortaklarımız

Weeb Akademi

Kurumumuz 5 kişilik özel sınıflar ve 10 kişilik grup eğitimlerimizle beraber 200 kişilik kapasiteye sahip bir eğitim kurumudur.

Weeb Akademi solidworks kursu | solidworks kursu | katı modelleme | solid works kursu arıyorum 

Yeni İş Fırsatları Weeb Akademide.

Weeb Akademi Mesleki Eğitimler Kurumu
 

 
Rate this Content 0 Votes