Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

SolıdWorks Kursu Goztepe

SolidWorks Göztepe Kursu

 

SolidWorks Kursu

SolidWorks kursu, genel bir bakış ile tasarım dünyasında gelişen teknoloji ile hız kazanan iş yaşamına ayak uydurmak için kullanımı kolay, güvenilir ve Windows için hazırlanmış üç boyutlu tasarım programıdır.

Weeb Akademi

 

SolidWorks Kursunda öğreneceğiniz; bilgisayar destekli tasarım yani CAD programdır. SolidWorks Kursu öncelikle; makina, mobilya, otomasyon, mekatronik, plastik-saç kalıpçılığı gibi meslekte çalışmak isteyen veya çalışan alanlarda önerilir. Autocad programı bu tür sektörde oldukça yaygın bir programdır. Sizde Göztepe  Weeb Akademiye gelip Göztepe SolidWorks Kursuna katılabilirsiniz. Göztepe Weeb Akademi yetkili SolidWorks eğitm merkezidir.


SolidWorks Kursları verilen sınıflarımız 10 kişilik ve son teknoloji ürünü bilgisayar sistemleri kullanmaktadır. Sınıflarda kişiye özel bilgisayarlar bulunur fakat dileyenler kendi kişisel bilgisayarlarıyla çalışabilirler.

 

 

Daha öncede Autocad dersine gelmişdim, gayet keyifli bir eğitim aldık, o günkü keyifden dedik Max'de gelelim....  Bütün bu süreç zarfında Volkan hocanın  anlatımlarından ve uzmanlığından  bende bir şeyler öğrendiğim için  keyifliyim.  Dersi eğlenceli kılma yetisinden de ziyade, kendini ve yaptığı işi sevdirebilen bu  güzel insan  nerdeyse bende oradayım diyebiliyorum.   Teşekkürler, daha nice projelerde görüşmek üzere :D


Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

 

 

Posted by Weeb_Akademi Sunday, February 8, 2015 10:52:00 AM

Comments

Comments are closed on this post.