Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

Kabatas Autocad Kursu

Kabataş Autocad Kursu 

 

Autocad Nedir ?

Özellikle mimari alanda kullanılan autocad makine mühendisleri, inşaat mühendisleri, teknikerler peyzaj uygulaması yapan herkesin kullandığı gelişmiş bir bilgisayar programıdır AutoCAD Kursu Kabataş.

Weeb Akademi

 

AutuCad Kursu yeni bir gelecek veya yeni bir iş Hayatına başlamak isteyen herkes için sunulan bir fırsattır. AutoCad Kursu 2D/3D modelleme ve çizim tekniklerini öğreneceksiniz, iş hayatında karşınıza çıkabilecek uygulamalarıyla nasıl çalışa bileceğinizi görebileceksiniz. CAD/CAM kullanılımı ve modelleme prensipleri birbirine çok yakın olduğundan, başka CAD program kullanılımı size zorluk çıkartmaz. AutoCad kursu Weeb Akademide 40 saat eğitim veriler 40 saat uygulama yapılır, toplam 80 saatlik bir eğitimdir. Eğitim sonucu kendinizi yetersiz his ettiğiniz takdirde, eğer devamsızlığınız fasla değilse bu Kursu ücretsiz tekrarlama imkanı sağlanıyor. AutoCad Kursu Kabataş.

 

  pendik autocad kursu

 

 

Merhaba Weeb Akademi öncelikle burada olan sıcak kanlılık arkadaşlık çok iyi bi seviyede Sevcan Hanımın ilk başta bana verdigi güvenle BÜYÜK AutoCAD hocam Hazar KAZANCI sayesinde çok iyi  bir seviyeye geldiğime inanıyorum.. Aynı zamanda solid derside alıyorum ögrenmeyi çok istedigim halde içimde güvensizlik iki programı bir arada yürütemem kaygısı vardı fakat sevcan hanımın garantisi iyimserligi bunu etkiledi ve bir kez daha kendime daha çok güvendim ve Başardım AutoCad dersim bugün SON'du Güler yüzlü Hazar hocamla arkadaşlıgımızın daim olması dikegiyle.. Solide devam bu arada sedat Hocama sevgiler.

Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

 

Posted by Weeb_Akademi Tuesday, February 10, 2015 10:16:00 AM Categories: Autocad Kursu

Comments

Comments are closed on this post.