Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

Genel Bilgi

Özellikle mimari alanda kullanılan autocad makine mühendisleri, inşaat mühendisleri, teknikerler peyzaj uygulaması yapan herkesin kullandığı gelişmiş bir bilgisayar programıdır AutoCAD Kursu kadıköy.

Weeb Akademi

AutoCAD Kursu kapsamında 2D/3D modelleme ve çizim tekniklerini öğrenecek, iş şartlarında karşınıza çıkabilecek uygulamaları göreceksiniz. CAD/CAM programlarının kullanım ve modelleme prensipleri birbirine çok yakın olduğundan, herhangi bir CAD programının kullanımını öğrenmek, teknoloji ile birleştirmektir.Farklı bir CAD programıyla karşılaşıldığında onu da kolayca çözebileceğiniz anlamına gelir.  AutoCAD Kursu kadıköy CAD programları ve bilgisayar sizin düşüncelerinizi hayata geçirmek için bir araçtır. AutoCAD Kursu için önemli olan tasarım yeteneğinizi geliştirmektir AutoCAD Kursu kadıköy.

Weeb Akademide Aldığınız Autocad eğitimleri sayesinde yeni iş olanaklarına kavuşabilir, devam eden işlerinizi daha iyi bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Weeb Akademi Autocad 2010 - 2014 Academic sürümleri ile sizi yeni iş hayatınıza hazırlıyor. Detaylı bilgi için Soru Cevap Bölümüzü okumanızı tavsiye ederiz AutoCAD Kursu kadıköy.

Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

kadıköy autocad kursu

 

İş Olanakları

Mühendislik Firmaları
  
Mimari Ofisler
  
Danışmanlık Yapan Firmalar
 
 
Teknikerler
 
 
Peyzaj Mimarları
 
 
 

Autocad Kursu

autocad kursu

Soru Cevap

  • EĞİTİM SÜRESİ NE KADAR ?

    Autocad 2D / 3D Kursu Yaklaşık 2 Ay Sürmektedir. 40 Ders Saati Eğitim Verilir 40 saat Uygulama Yapılır Toplamda 80 Saat.
  • EĞİTİM ÜCRETLERİ VE ÖDEME ŞEKLİ ?

  • EĞİTİM SONUNDA İŞ OLANAKLARI SUNUYORMUSUNUZ ?

  • EĞİTİM İÇERİĞİ

 

Örnek Çalışmalar

 

 

 

Autocad Kursu

 

Mesleki açıdan oldukça önemi olan Autocad kursunu weeb akademi sayesinde öğrenin, Mesleki bilgilerin çok önemli olduğu günümüzde Sadece üniversitede verilen autocad kursları piyasa için yeterli olmadığı görünmektedir. Sizde autocad kursu alarak iş bulabilir bilgilerinizi Tazeleyebilir daha da hızlı autocad kullanabilirsiniz. Autocad kurslarımız 2 ay sürmekte ve haftada tek gün eğitim seçenekleriyle işinize zaman Ayırmanıza engel olmamaktadır. Weeb Akademiden Autocad kursu alan öğrencilerimiz eğitim sonunda başarılı oldukları taktirde sertifika sahibi Olurlar, başarısı olmaları halinde ise ücretsiz eğitim tekrarı yapabilirler. Autocad kursu ile yeni iş imkanları sizleri bekliyor. Autocad kursu arıyorsanız bu kurs tam size göre AutoCAD Kursu kadıköy.

 

İş Ortaklarımız

Weeb Akademi

Kurumumuz 5 kişilik özel sınıflar ve 10 kişilik grup eğitimlerimizle beraber 200 kişilik kapasiteye sahip bir eğitim kurumudur AutoCAD Kursu kadıköy.

autocad kursu|autocad eğitimi |2d/3d modelleme mimari çizimler autocad kursları autocad kursu arıyorum autocad 2d /3d modelleme eğitimleri kadıköy  Bilgisayar kursu

Yeni İş Fırsatları Weeb Akademide.

Weeb Akademi Mesleki Eğitimler Kurumu