Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

 

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Eğitiminin Konusu

Weeb Akademi

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu, (CEH) Certified Ethical Hacker Eğitimi, hackerların kullandığı bütün yöntem ve araçların öğrenilmesi ve anlaşılması için gerekli olan bir eğitimdir. Eğitim içeriğinde temel bilgi toplama yöntemlerinden, port taramaya, ddos saldırılarından, web saldırılarına kadar bir çok saldırı ve savunması gösterilmektedir. Temel olarak network, sistem ve web saldırıları ve savunmalarının gösterildiği bu eğitimde, iç networkü dinlemek, servis dışı bırakmak ve sosyal mühendislik saldırıları gibi diğer ünlü ve kritik konular da işleniyor.

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu, (CEH) Eğitim sonunda bilgi güvenliği konuları hakkında temel bilgilere ve günlük hayattaki hack saldırıları için yeterli tecrübe ve donanıma sahip olunur. Bu eğitim öncesinde sistem ve/veya network eğitimlerinin alınması önemlidir. Eğitimin temel hedefi olan açık ve kapalı kaynak kodlu sistemler, networkler ve web sitelerinin çalışma prensibi hakkında bilgi sahibi olunması, eğitimin yararlılığı açısından etkili olacaktır.

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu, (CEH) sonunda öğrencilerimizin iş hayatında proje üretebilecek seviyeye ulaşması hedeflenmektedir.

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu, (CEH) sonunda katılımcılar bilişim sektöründeki firmalarda Sistem ve Network Güvenlik Uzmanı olarak görev alacak duruma geleceklerdir.

 

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Eğitimine Kimler Katılmalı ?

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu'na (CEH) Sistem güvenliği ile ilgilenenler,
Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu'na (CEH) Yönettiği sistemi dış saldırılardan korumak isteyenler,
Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu'na (CEH) Sistem ve Network Güvenlik Uzmanı olarak çalışmak isteyenler katılmalıdır.

 

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Eğitimine Katılım Şartı Varmı ?

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu'na (CEH) katılacak öğrencilerimizin; eğitimin temel hedefi olan açık ve kapalı kaynak kodlu sistemler, networkler ve web sitelerinin çalışma prensibi hakkında bilgi sahibi olması, eğitimin yararlılığı açısından etkili olacaktır.

İş Olanakları

Yazılım Firmaları
  
Firmaların Bilgi İşlem Bölümleri
  
Kendi Yazılımlarını Hazırlamak isteyenler
 
  

kadıköy ceh kursu

 

 
 
 

Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Kursu

Soru Cevap

  • Eğitim Süresi Ne Kadar?

    Eğitim Süreleri Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizi Arayın .
  • Eğitim Ücretleri ve Ödeme Şekli

  • Eğitim Sonunda İş Olanakları Sunuyor musunuz ?

  • EĞİTİM İÇERİĞİ

 

İş Ortaklarımız

Weeb Akademi

Kurumumuz 5 kişilik özel sınıflar ve 10 kişilik grup eğitimlerimizle beraber 200 kişilik kapasiteye sahip bir eğitim kurumudur.

Bilgisayar ve sistem güvenliği kursu | bilgisayar ve sistem güvenliği eğitimi | network kursu | Sistem güvenliği |Sistem güvenliği Eğitimi

Yeni İş Fırsatları Weeb Akademide.

Weeb Akademi Mesleki Eğitimler Kurumu