Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

Ataşehir Grafik Tasrım kursu

Ataşehir Grafik Tasrım kursu

 

Grafik Tasarim Kursu

Alanlar'da etkin kullanımlı grafik programları

 

 

Grafik Tasarım Kursu

Grafik Tasarim Kursu; Gazete ilanları veya bize gelen eleman başvurularını lütfen inceleyin.

Weeb Akademi

 

 

 

Weeb Akademi Ataşehir Grafik Tasarım Kursu, tekstil ve maatba, reklam ajansları gibi grafiker olmak, gazete, dergi ve yayın evinde çalışmak isteyenler için ideal bir kurstur. Grafik Tasarım kursuna reklam ve yayın dünyasında çalışmak isteyen kişiler içindir. Weeb Akademi Grafik Tasarım Kursu kodlama bakımından ve görsel açısından daha zengin bir web sitesi oluşturma seviyeye gelmesini sağlar. Sizde Grafiker mesleğinde yeni bir iş edinmek istiyorsanız sizde grafik tasarım kursuna katılın. Her Grafik Tasarım kursu sonucu katılımcılarımız 100 puan ve üstündeyseler bir Sertifika alırlar. Puanlama yollanılan ödevlerden oluşur. Sertifika almayan veya kendilerini hala yetersiz hisseden katılımcılarımız, fazla devamsızlıkları olmadıkları sürece, Grafik Tasarım kursu tekrarlama imkanı sunuluyor.

 

 

Sevgili Hazar Hocaya ve Weeb akademesi, Sekreter Hilal, Çaycı Ayşe hanım,

Hazar Hoca bilgisiyle ve sabırlı, pozitif anlatım tarzıyla gerçekten derslerin iyi atmosferde geçmesinde ve bilgimizin artmasında çok büyük katkısı var. Ders ayrıca ekip ruhu halinde geçmesine katısından dolayı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarıların devamını diliyorum.

Hilal hanım, çok disiplinli ve çalışkan. Kendisine derse geç kalmamam için önceden aradığı ve haber verdiğ için teşekkürler.

Ayşe hanıma güzel, lezzetli çayları için teşekkürler.,

Volkan hocaya ayrıca teşekkürler, özel derslerde "bomba"ları gösterdiği için.

Tekrar dan görüşmek üzere.

 

grafik tasarim kursu

Posted by Weeb_Akademi Sunday, February 15, 2015 11:01:00 AM Categories: grafik tasarım

Comments

Comments are closed on this post.