Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

3Ds Max Kursu

Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar. Video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırmave oyun üretimi ile ilgilenenler.

Weeb Akademi

Üç boyutlu tasarımla uğraşan mimarlar, mühendisler, reklam ve filmle uğraşan tüm animatörler.3Ds  Max kursu programında 3 boyutlu modeller oluşturabilir ve modellerinize hareket verebilirsiniz. 3Ds  Max kursu 

Ayrıca oluşturduğunuz modeli çok çeşitli sunumlarla zenginleştirebilirsiniz 3Ds  Max kursu  .

Gerçek hayatta olabilen ama gerçekte olmayan, hayallerindeki modelleri, tasarımları yapma olanağını elde ederler. Çağımızın mimarı, mühendisi, tasarımcısı, plancısı ve animatörü olmak için gerekli eğitimi almış olurlar. Katılımcılar kendi branşlarında firmaları için aranılan ve vazgeçilmez kişiler haline gelmektedir. Ayrıca freelance çalışmak isteyenler için de fırsatlar yaratan bir eğitim olup kariyer hayatınıza katkı sağlar 3Ds  Max kursu .

Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

kadıköy 3ds max kursu

 

İş Olanakları

Mimarlar
  
Mimari Ofisler
  
İnşaat Müdendisliği
  
Teknikerler
 
  
Peyzaj Mimarları
 
  
 

3Ds Max Kursu

Soru Cevap

  • Eğitim Süresi Ne Kadar?

    3Ds  Max kursu / Max Kursu 80 saatlik bir eğitimdir. Her programda öğrencilere proje çalışması yaptırılır. Seçmiş olduğunuz 3ds max eğitim seansına göre eğitimin tamamlanma süresi değişmektedir.
  • Eğitim Ücretleri ve Ödeme Şekli

  • Eğitim Sonunda İş Olanakları Sunuyor musunuz ?

  • EĞİTİM İÇERİĞİ

 

Örnek Çalışmalar

3d kursu kadıköy

Emre

 

3ds max kursu kadıköy

Ebru

 

kadıköy 3ds max kursu

Bünyamin

 

3ds Max kursu

 

Gelişmiş eklenti desteği ve kolay kullanımıile 3ds Max kursu,3B modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip 3d görselleştirme ve animasyon programıdır.3ds max kursu ile bilgileriniz artıkça hayalerinizdeki bir çok seyi gözle görülebilir hala getirebilir,onu somut bir zemine taşiyabilirsiniz. Weeb akademinin en gözde eğitimlerden biri olan 3ds Max kursuna sizde dahil olabirsiniz.Mezuniyet farkı gözetmeksizin sıfırdan bir eğitimle her yaştan öğrenci kesimine hitap etmektedir.Haftasonu tek gün yapılan eğitimlerde max 9-10 kişilik gruplarda eğitimlerimiz gerçekleşmektedir.Kaliteli bi eğitimse hedefiniz doğru yerdesiniz.

 

İş Ortaklarımız

Weeb Akademi

Kurumumuz 5 kişilik özel sınıflar ve 10 kişilik grup eğitimlerimizle beraber 200 kişilik kapasiteye sahip bir eğitim kurumudur 3Ds  Max kursu .

Weeb Akademi 3Ds Max | 3ds max kursu | 3ds Max kursu | 3ds max eğitimi | 3 boyutlu modeller | 3ds max çizimleri Kadıköy Bilgisayar kursu​

Yeni İş Fırsatları Weeb Akademide.

Weeb Akademi Mesleki Eğitimler Kurumu
 

 
Rate this Content 1 Votes