Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

3DS Max Kursu Ataşehir

    ATAŞEHİR

  3D Max Kursu

Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar. Video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenenler.

Weeb Akademi

 

   ATAŞEHİR En İyi 3ds Max, en yaygın kullanıma sahip 3 boyutlu çizim ile görselleştirme ve animasyon        programıdır.WEEB AKADEMİ 3DS Max size mimarlık, inşaat ve tasarım alanlarında nesneleri 3 boyut        modelleme, ışıklandırma ve animasyon oluşturma yeteneği oluşturur.WEEB AKADEMİ ATAŞEHİR

 

   Herkese Merhaba;

   Kurslara dahi inancım yok iken, hatta İst-Anadolu yakasında güzel kursların hepsi Kadıköy etrafına diye       düşünürken Weeb Akademi ile tanışmak, çalışan biri olmama rağmen eğitim anlayılşıma taze kan                 pompalaması, ya buda mümkünmüş demeye getiriyor birçok şeyi. Ayrıca 3dsmax ı belki her kurs                 sevdirebilir yada eğitim görevlisi çok çok iyi olabilir ama  önemlşi olan sizde ne bıraktığıdır.

 

  İşde burada ben Volkan Hoca diyorum yanii Volkan Serbest.. Her öğrencisi ile sıkılmadan ilgilenmesi ve       gece dahi sorularınıza cevap vermesi hocayı ve kursu eşsiz kılıyor bence. 

  Herşey için Teşekkürler bir başka kursda görüşmek ümidiyle Weeb Akademi.

 

 

Posted by Weeb_Akademi Friday, February 6, 2015 9:32:00 AM

Comments

Comments are closed on this post.