Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

Şişli Yazılım Kursu

Şişli Yazılım Kursu

 

yazilim uzmanligi kursu

Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) 

 

Yazılım Uzmanlığı

Yazılım Uzmanlığı Kursu (MCPD Microsoft Certified Professional Developer) .Net platformunda C# program lama dili ile yazılım geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Weeb Akademi

 

Günümüzde yazılıma verilen önem gittikçe artmaktadır ama maalesef yeterince yazılım uzmanı bulunmamaktadır. Weeb Akademide Şişli Yazılım kursunda sizde bir yazılım uzmanı olacaksınız. En iyi ve uygun Şişli Yazılım kursunda ASPX-C(SHARP), MSSQL gibi yazılımlar öğreneceksiniz. Kariyerini yazılım departmanında çalışarak başlamak isteyen herkes Weeb Akademi Şişli Kursuna katılmalıdır.  

 

Merhabalar, Weeb Akademi'yi internet ortamında buldum. İlk başlarda aşırı endişelerim vardı. Sayın Volkan SERBEST hocamızla tanıştıktan sonra endişelerim ortadan kalktı.Yazılım Kursu ile beraber başladık eğitimlere.Yazılım kursu hala devam ediyor, ilk geldiğim günden bugüne o kadar değişim gördüm ki kendimde "İyi ki Weeb Akademi"deyim diyorum. Daha sonra Volkan hocamız beni kollarının arasına alarak HTML kursuna da katılmamı önerdi. Katıldım.HTML bilgim olduğunu düşünüyordum,fakat yanılmışım. Volkan hocamız sayesinde şuanda HTML,CSS konularına daha çok hakimim.Ayrıca şuanda 3d Max ile eğitimi alıyorum.Weeb Akademi ve Volkan hocamız olduğu sürece eğitimlere de devam edeceğim. Weeb Akademi benim için hayatımın dönüm noktası oldu.Benim geleceğimi değiştirdiği için ona buradan saygılarımı yolluyor,teşekkür ediyorum.İyi ki tanımışım sizleri. Herkese Weeb akademi'yi tavsiye ediyorum. Söylenecek o kadar çok şey var ki,bunlar yanında çerez.Son olarak İyi ki varsın Volkan Hocam!. smiley 


Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız

 

 

Posted by Weeb_Akademi Monday, February 16, 2015 10:32:00 AM Categories: yazılım uzmanlığı

Comments

Comments are closed on this post.