Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

Solid Works İnçirli kursu

Solid Works İnçirli kursu

 

SolidWorks Kursu

SolidWorks kursu, genel bir bakış ile tasarım dünyasında gelişen teknoloji ile hız kazanan iş yaşamına ayak uydurmak için kullanımı kolay, güvenilir ve Windows için hazırlanmış üç boyutlu tasarım programıdır.

Weeb Akademi

 

Solidworks eğitiminde her türlü üç boyutlu ürün tasarımını hızlı bir şekilde çizim yapmasını öğreneceksiniz. Solidworks programı makine, mobilya,otomasyon, mekatronik  gibi ve benzer mesleklerde oldukça yaygın kullanılan bir programdır. Solidworks ile sac parcaların açılımını yaparak uzama miktarları hesaplanabilinir. Weeb Akademi Solid Works Yetkili Eğitim  Merkezidir.Bazen hic ummadık anlarda hayat bize fırsatlar sunar..Weeb akademi de benim için böyle bi fırsaattı aslında..Planlamadan öte güzel bi rastlantıyla kesişti yollarımız.Alt tarafı bi kurs  diye baktığım zamanda haksızlık etmişim meğerki diye düşünüyorum..yorumlar daima benim icin ÖNEMLi olmuştur cünkü yol gösterır samimidir gerceklerı yansıtır .Eğitim almayı düsününenler iyiki gelmisim diyeceğinize emin olun egitimdeki kalite parmakla gösterilebilir  eğitmenlerın bizim dilimizden anlayarak dersi anlatması işinizi kolaylaştırıcak guleryüzlu personeli her daim size yardım etmeye hazır. Uzun  lafın kısası weeb akademı bi aile.Hayatıma yön verdiği için benİ bekledİğimden fazla yere taşıyıp is fırsatını da sunduğu için sonsuz sukran borçluyum cook cook teşekkür ediyorumm herbirinize..volkan hocama bilakis. Doğru adres weeb akademi.

 
Posted by Weeb_Akademi Sunday, February 22, 2015 10:26:00 AM Categories: solidworks kursu

Comments

Friday, October 16, 2015 12:11:52 AM

re: Solid Works İnçirli kursu

Some Replica handbags are made by high quality manufacturers and some are only made by low quality factories.A site that offers you everything available is not selective about the quality of item that they ship. Incidentally in China the best replicas are always of Louis Vuitton replica handbags and replica Chanel handbags so a site that has a large Louis Vuitton and Hermes handbag collection and little selection of other designers is likely to be the most concerned about quality.I started to get into Rolex Air Kin since they hold value really well, but I’m also very fascinated with the Omega watches mechanical aspect of them. Hundreds of parts working together making a fine tuned machine that can be spot on day after day.