Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

Grafik Tasarım Kadıköy Kursu

Grafik Tasarım Kadıköy Kursu

 

Grafik Tasarım Eğitimi tüm reklam ajanlarında çalışmak isteyenler, Gazete, Dergiler, Web ve Video için dijital içerik üretmek isteyenler, Grafik ve Marka çalışmasını öğrenmek isteyenler ve buna benzer meslekler için katılmalıdır. Weeb Akademide 10 ile 13 hafta süren bir eğitimdir, bu süre içine resmi bayramlar ve diğer tatiller gire bildiği için değişiklik göstere bilir. Eğer sizde grafikle ilgili bir meslek edinmek istiyorsanız, Weeb Akademi olarak bu konuda size desteğimiz büyük olacaktır.

 

Sevgili Hazar Hocaya ve Weeb akademesi, Sekreter Hilal, Çaycı Ayşe hanım,

Hazar Hoca bilgisiyle ve sabırlı, pozitif anlatım tarzıyla gerçekten derslerin iyi atmosferde geçmesinde ve bilgimizin artmasında çok büyük katkısı var. Ders ayrıca ekip ruhu halinde geçmesine katısından dolayı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarıların devamını diliyorum.

Hilal hanım, çok disiplinli ve çalışkan. Kendisine derse geç kalmamam için önceden aradığı ve haber verdiğ için teşekkürler.

Ayşe hanıma güzel, lezzetli çayları için teşekkürler.,

Volkan hocaya ayrıca teşekkürler, özel derslerde "bomba"ları gösterdiği için.

Tekrar dan görüşmek üzere.

Posted by Weeb_Akademi Tuesday, March 3, 2015 10:03:00 AM Categories: grafik tasarım

Comments

Friday, October 16, 2015 1:59:06 AM

re: Grafik Tasarım Kadıköy Kursu

 

I saved the most important part for last: Images are important no matter what you buy online but with Replica handbags and Rolex Air Kin they are the foundation of any purchase made online.There are 2 ways to evaluate good images.First all images should be clear, up close, and large allowing you to get a clear picture of what you are buying Louis Vuitton replica handbags and Chanel handbags.There should be multiple images of multiple angles of the bag allowing you to identify all the details of the Hermes handbag.If the seller does not provide that-my advice is, don’t buy Omega watches .