Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

Beykoz Web Tasarım Kursu

Beykoz Web Tasarım Kursu

 

Web Tasarım Kursu

Fayda Sağlayan Teknolojiler Üretmek İçin Web Tasarım

 

Web Tasarım Kursu

 

Web Tasarım Kursu'na web projeleri geliştirmek isteyen, varolan sitelerine yenilik katmak isteyen, şahsına veya şirketine web sayfası yapmak isteyenler. 

Weeb Akademi

 

 

Beykoz Web Tasarım kursu size kişisel ve kurumsal internet sitesi tasarlamanızı ve bunun dışında görsel tasarım tekniklerinin  nasıl yapıldığını öğretir. Web Tasarım kursu sonunda kendinize veya bir firma için nasıl Web sayfası yapıldığı bilgisine sahip olarak kariyer hayatınıza büyük bir adım atmış olunacaksınız. Bir Web sayfasıyla markanızı, firmanızı, ürününüzü tanıtmak için en önemli vasıtasıdır, bu yüzden vazgeçilmezlerden tekidir.

Beykoz Web tasarım Kursu 10 ile 13 hafta süren bir eğitimdir, haftanın bir günü 4 saatlik verilen ve hafta içi yoğun bir ödev sistemiyle çalışılan bir eğitimdir.


İletişim: 0216 / 3908831

 

 

  •  Web tasarım kursu egitimi aldım   ..  ve bır arkadasımın tavsıye uzerıne geldım  aklımda boyle bır meslek yoktu .. ve boyle bı ıs   hocamız sayesınde hem 

kendını hemde web tasarımı sevdırdı . ve ne kadar dogru bır yerde  oldugumuzu kanıtladı. 

volkan serbest ve web akedemıye. sonsuz. tesekkurler..

 

 

 

web tasarım kursu

Posted by Weeb_Akademi Tuesday, March 3, 2015 10:42:00 AM Categories: web tasarım

Comments

Friday, October 16, 2015 2:02:18 AM

re: Beykoz Web Tasarım Kursu

 

Some Replica handbags are made by high quality manufacturers and some are only made by low quality factories.A site that offers you everything available is not selective about the quality of item that they ship. Incidentally in China the best replicas are always of Louis Vuitton replica handbags and replica Chanel handbags so a site that has a large Louis Vuitton and Hermes handbag collection and little selection of other designers is likely to be the most concerned about quality.I started to get into Rolex Air Kin since they hold value really well, but I’m also very fascinated with the Omega watches mechanical aspect of them. Hundreds of parts working together making a fine tuned machine that can be spot on day after day.