Weeb Akademi Kadıköy Bilgisayar Kursu
info@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 |
 

3Max Sarıyer kursu

3Max Sarıyer kursu

Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar. Video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırmave oyun üretimi ile ilgilenenler.

Weeb Akademi

 

3DS Max kursunda üç boyutlu tasarımı öğrenirsiniz ve oluşturduğunuz çok çeşitli sunumlarla zenginleştirebilirsiniz. Bu tür tasarımlar mimarlar, mühendisler, reklam ve filmle uğraşan aktörler kullanırlar. Ayrıca bu eğitimle kariyer hayatınıza katkı sağlar ve freelance çalışmak isteyen içinde fırsat yaratan bir eğitimdir. Weeb Akademide haftanın bir günü 4 saat'lik bir eğitimdir, yoğun bir ödev sizdemiyle çalışılır.

 

 

 
 3 dmax kursuna gelmeden önce çok zorlanacağımı düşünüyordum.Hocamızın desteği ile bu işin üstesinden geldiğimi düşünüyourum.Volkan hoca gerçekten bu işin ehli hem ders anlatımı hemde başarma yolundaki bize verdiği telkinlerle bize bu işi kavrattı.İnşallah meslek hayatımızda başarının ön ayağı olur.Öğrencilerimizin Yorumları İçin Tıklayınız    

Posted by Weeb_Akademi Friday, February 20, 2015 10:20:00 AM Categories: 3ds Max Kursu

Comments

Friday, October 16, 2015 12:08:04 AM

re: 3Max Sarıyer kursu

I saved the most important part for last: Images are important no matter what you buy online but with Replica handbags and Rolex Air Kin they are the foundation of any purchase made online.There are 2 ways to evaluate good images.First all images should be clear, up close, and large allowing you to get a clear picture of what you are buying Louis Vuitton replica handbags and Chanel handbags.There should be multiple images of multiple angles of the bag allowing you to identify all the details of the Hermes handbag.If the seller does not provide that-my advice is, don’t buy Omega watches .